Smith GETAWAY-IMM-56 Sluneční brýle Getaway 56 imm
náhledy
Smith Sluneční brýle Getaway 56 imm
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Růžový
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Růžový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
56mm