Smith HOLIDAY-6HT-54 Sluneční brýle Holiday 54 6ht
náhledy
Smith Sluneční brýle Holiday 54 6ht
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Bílý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
54mm