Smith LOWDOWNSLIM-N-PGC-54 Sluneční brýle Lowdownslim 54 N PGC
náhledy
Smith Sluneční brýle Lowdownslim 54 N PGC
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Černý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Černý
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
54mm