Smith OVERDRIVE-N-4CW-61 Sluneční brýle Overdrive 61 N 4CW
náhledy
Smith Sluneční brýle Overdrive 61 N 4CW
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Zelená
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Vícevrstvé
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Zelená
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
UV ochrana
Vícevrstvé
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
61mm