Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Sluneční brýle Overdrive 61 N LZJ
náhledy
Smith Sluneční brýle Overdrive 61 N LZJ
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
61mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
Pánské
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
61mm