Smith PIVLOCKASANA-N-PJP-99 Sluneční brýle Pivlockasana 99 n pjp
náhledy
Smith Sluneční brýle Pivlockasana 99 n pjp
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Bez Okrajů
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
99mm
velikost Bridge
01mm
chrám Délka
125mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
125mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Bez Okrajů
Vejít se
Velký
velikost Bridge
01mm
Velikost oka
99mm