Smith PREP-AOZ-53 Sluneční brýle Prep 53 AOZ
náhledy
Smith Sluneční brýle Prep 53 AOZ
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
53mm