Smith PREP-AOZ-53-BG Sluneční brýle Prep AOZ 53 BG
náhledy
Smith Sluneční brýle Prep AOZ 53 BG
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Pánské
rod
Dámy
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Polarizované
technologie objektiv
Spád
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Dámy
Pánské
Polarizované
Spád
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
53mm