Smith PREP-J5G-59 Sluneční brýle Prep 59 J5G
náhledy
Smith Sluneční brýle Prep 59 J5G
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
technologie objektiv
Polarizované
Vejít se
Velký
Velikost oka
59mm
velikost Bridge
39mm
chrám Délka
125mm
chrám Délka
125mm
Pánské
Polarizované
Vejít se
Velký
velikost Bridge
39mm
Velikost oka
59mm