Smith QUESTA-WK5-50 Sluneční brýle Questa 50 wk5
náhledy
Smith Sluneční brýle Questa 50 wk5
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Malý
Velikost oka
50mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Pánské
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Malý
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
50mm