Smith REBEL-OXZ-58 Sluneční brýle Rebel 58 OXZ
náhledy
Smith Sluneční brýle Rebel 58 OXZ
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
Vícevrstvé
technologie objektiv
UV ochrana
Zrcadlo
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barva čoček
Modrý
chrám Délka
140mm
UV ochrana
Vícevrstvé
Zrcadlo
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm