Smith REBEL-WJ9-58 Sluneční brýle Rebel 58 wj9
náhledy
Smith Sluneční brýle Rebel 58 wj9
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
Barva čoček
Růžový
technologie objektiv
Zrcadlo
Velikost oka
58mm
velikost Bridge
15mm
chrám Délka
140mm
Barva čoček
Růžový
chrám Délka
140mm
UV ochrana
Zrcadlo
velikost Bridge
15mm
Velikost oka
58mm