Smith SIDNEY-1ED-52 Sluneční brýle Sidney 52 1ed
náhledy
Smith Sluneční brýle Sidney 52 1ed
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Zelená
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
Polarizované
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
52mm
velikost Bridge
22mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Zelená
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
22mm
Velikost oka
52mm