Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Sluneční brýle Smithcolette 55 N DCD
náhledy
Smith Sluneční brýle Smithcolette 55 N DCD
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Polarizované
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
17mm
chrám Délka
135mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
135mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
17mm
Velikost oka
55mm