Smith SNARE-2JK-51 Sluneční brýle Snare 51 2jk
náhledy
Smith Sluneční brýle Snare 51 2jk
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Podobné produkty
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Vícevrstvé
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Pánské
Vícevrstvé
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
51mm