Smith SNARE-R6S-51 Sluneční brýle Snare 51 R6S
náhledy
Smith Sluneční brýle Snare 51 R6S
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
Podobné produkty
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Černý
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Černý
chrám Délka
145mm
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
51mm