Smith SNARE-RYU-51 Sluneční brýle Snare 51 ryu
náhledy
Smith Sluneční brýle Snare 51 ryu
PayPal
Vyprodáno
Podobné produkty
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
Vícevrstvé
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Želvovina
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
UV ochrana
Vícevrstvé
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
51mm