Smith SOPHISTICATE-OXZ-54 Sluneční brýle Sofistikované 54 OXZ
náhledy
Smith Sluneční brýle Sofistikované 54 OXZ
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Vícevrstvé
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
54mm
velikost Bridge
19mm
chrám Délka
145mm
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
Vícevrstvé
tvar rámu
Kulatý / Oval
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
19mm
Velikost oka
54mm