Smith THERUNAROUND-2RT-55 Sluneční brýle Therunaround 55 2rt
náhledy
Smith Sluneční brýle Therunaround 55 2rt
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Modrý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Barva čoček
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm