Smith THERUNAROUND-S45-55 Sluneční brýle Therunaround 55 S45
náhledy
Smith Sluneční brýle Therunaround 55 S45
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Růžový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
Polarizované
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
55mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Růžový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
Polarizované
UV ochrana
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
55mm