Trussardi STR454FL-004AS-63 Sluneční brýle Str454fl 63 004as
náhledy
Trussardi Sluneční brýle Str454fl 63 004as
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Zlato
Materiál rámu
Kov
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
63mm
velikost Bridge
14mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Zlato
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Materiál rámu
Kov
Most nebo Pad
Podložka
Pánské
tvar rámu
Aviator / Navigator
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
14mm
Velikost oka
63mm