Under Armour UAYARDDUAL-NIC-76 Sluneční brýle Uayarddual 76 nic
náhledy
Under Armour Sluneční brýle Uayarddual 76 nic
Získejte extra slevu 10% s kódem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
 30 dní bez potíží vrácení
 Volné UK Delivery
Podívejte se na naše Zásady doručení a vrácení.
rod
Dámy
rod
Pánské
Barevný rám
Bílý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Hledí / Wrap
Typ rámu
Semi Vrtaných
Barva čoček
Nachový
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Podložka
Vejít se
Velký
Velikost oka
76mm
velikost Bridge
05mm
chrám Délka
125mm
Barevný rám
Bílý
Barva čoček
Nachový
chrám Délka
125mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Podložka
Pánské
Zrcadlo
tvar rámu
Hledí / Wrap
Typ rámu
Semi Vrtaných
Vejít se
Velký
velikost Bridge
05mm
Velikost oka
76mm