Versace VE4430U-529487-53 Ve4430u 53 529487 módní sluneční brýle
náhledy
Versace Ve4430u 53 529487 módní sluneční brýle
PayPal
Vyprodáno
rod
Pánské
Barevný rám
Modrý
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
technologie objektiv
UV ochrana
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
53mm
velikost Bridge
20mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Modrý
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
rod
Pánské
technologie objektiv
UV ochrana
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
20mm
Velikost oka
53mm