Versace VE4470B-54741U-56 Módní sluneční brýle Ve4470b 56 54741u
náhledy
Versace Módní sluneční brýle Ve4470b 56 54741u
PayPal
Vyprodáno
rod
Dámy
Barevný rám
Šedá
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Stříbro
technologie objektiv
UV ochrana
technologie objektiv
Zrcadlo
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
56mm
velikost Bridge
16mm
chrám Délka
140mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Šedá
Barva čoček
Stříbro
chrám Délka
140mm
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
Zrcadlo
tvar rámu
Kočičí Oko
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
16mm
Velikost oka
56mm