Victoria Beckham VB671S-5914009 Sluneční brýle Vb671s 59 5914009
rod
Dámy
Barevný rám
Dva Tony
Materiál rámu
Acetát
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Šedá
Filtr Lens
2
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Velký
Velikost oka
59mm
velikost Bridge
14mm
chrám Délka
140mm
Barevný rám
Dva Tony
Barva čoček
Šedá
chrám Délka
140mm
Filtr Lens
2
Materiál rámu
Acetát
Most nebo Pad
Most
rod
Dámy
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Velký
velikost Bridge
14mm
Velikost oka
59mm