Vogue VO5428S-299414-51 Sluneční brýle Vo5428s 51 299414
rod
Dámy
Barevný rám
Růžový
Materiál rámu
Plastický
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Barva čoček
Hnědý
technologie objektiv
UV ochrana
Filtr Lens
3
Most nebo Pad
Most
Vejít se
Střední
Velikost oka
51mm
velikost Bridge
18mm
chrám Délka
145mm
Záruka Watches2U
2 rok
EAN
Vidět vše
Barevný rám
Růžový
Barva čoček
Hnědý
chrám Délka
145mm
Filtr Lens
3
Materiál rámu
Plastický
Most nebo Pad
Most
tvar rámu
Čtverec / Obdélník
Typ rámu
Plný Rim
Vejít se
Střední
velikost Bridge
18mm
Velikost oka
51mm